Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Čistý bazén

Když jsme si s přítelem pořizovali na zahradu nějaký krásný bazén, tak jsme samozřejmě taky přemýšleli nad tím, jak budeme bazén udržovat v pořádku, a hlavně v čistotě. Není totiž nic horšího, než když si pořídíte bazén a potom se o něj vůbec nestaráte. Tohle mohu potvrdit, protože jedni moji sousedi měli takhle bazén, o který se vůbec nestarali. Taky si to jistě dokážete představit, jak to potom vypadalo, protože vůbec do bazénu nedávali žádné čistidla, jako třeba chlor, chlorové tablety nebo nějaké speciální roztoky, aby byla voda stále čistá a zdravotně nezávadná. Taky jsem si všimla, že sousedé nemají u bazénu žádnou filtraci a to ani pískovou filtraci. Sousedi ani netušili, si to znamená písek do filtrace. Mysleli si, že je to jenom něco, čím se filtrace ucpe. Nevěděla jsem ani, jestli se mám smát nebo brečet, když sousedé neví, co je to písek do filtrace.

Filtraci kupte kvalitní.

A proto když jsem viděla tu jejich vodu v bazénu, která měla takovou zelenou hnědou barvu, tak jsem příteli řekla, že než si pořídíme nějaký bazén, budeme ze začátku uvažovat hlavně o nějaké filtraci. A podle internetu jsme zjistili, že nejúčinnější a nejlepší filtrace do bazénu je písková filtrace. A písek do filtrace taky můžete koupit lehce na internetu, takže se nemusíte někde tahat s těžkým pískem třeba odněkud z obchodu.

Na pláži je písek krásný.

Podle mého názoru by se měl opravdu každý bazén udržovat v čistotě, a to hlavně tak, aby byla voda v bazénu zdravotně nezávadná. Samozřejmě, že nikdo nechceme, abychom se vykoupali v bazénu a potom jsme se celý den a večer škrábali, že jsme měli z bazénu ze zkažené vody nějakou vyrážku. Tohle bych absolutně tedy nechtěla a pro mé děti už vůbec ne. Jsou různé druhy filtrací, jako například písková filtrace, ale i chlorová filtrace, záleží pouze na vašem vkusu. Já kombinuji někdy oboje, protože mám velmi špatnou zkušenost se špatnou vodu.