Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Svatba – obrovská událost

Svatba je formální událost, kdy si dva lidé, kteří se milují, prokáží lásku a svážou se manželským svazkem, který by je měl udržet spolu do konce jejich života, přes nemoci a cokoliv, to se říká v manželském slibu. A pokud se to slibuje, mělo by se to také udržet. Ještě pokud má někdo svatbu v kostele a slíbí to i Bohu, pokud se to tak dá pochopit. Manželství není pro všechny, někteří lidé nechtějí být v manželství právě proto, že je to svazuje a museli by, pokud by se rozhodli pro rozvod, pak řešit různé dokumenty a podobně, není to nic jednoduchého, navíc pokud mají oba nějaký majetek tak třeba ani jeden nechtějí, ať je společný, což není nic špatného a tato situace se stává velmi často i v normálních rodinách.

svatba

Určitě jste potkali mezi známými někoho, kdo žije normální život, má děti, dům, žije spolu opravdu desítku let, ale jediné, co jim chybí ke štěstí je to, že se nevzali a nejsou manželé. Ono jim to ale ke štěstí moc nechybí. Oni to tak chtějí právě z nějakého důvodu, jinak už by se dávno vzali, jsou takhle jistě domluvení. Nepotřebují se vzít proto, aby si dokázali lásku. Někdo to tak má. Svatba je velká událost, a to na ní nemusí být ani plno hostů, jak si to představujeme ve filmech. Může být jen v uzavřeném kruhu rodiny, a tyto svatby bývají také nejhezčí. Nejsou přehnané a ti, kteří jsou pozváni si to na sto procent užijí.

svatba

Je to formální událost, takže by se hosté měli na svatbu obléct slušně, ženy společenské šaty na svatbu svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, muži nějaký oblek, nebo jen košili. Jsou ale i svatby, na které se máte obléct jinak, to vám ale dají vědět přímo novomanželé. Někdo dělá svatbu na pláži a chce, aby se každý oblékl tak, jak mu to bude pohodlné, někdo dělá svatbu v lese a podobně, takže přímo vyžaduje, aby se každý oblékl tak, jak chce. Do lesa se podpatky za několik tisíc asi stejně nehodí.

Nezařazené