Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Jak řešit poruchy erekce?


Poruchy erekce jsou bohužel pro muže ve středním věku docela běžným problémem. Erekce a sexuální libido už zkrátka není na takové úrovni, jako když vám je dvacet. Někdy se jedná o v podstatě „přirozený“ problém, který je způsoben stárnutím těla a organismu, jindy ale může jít o důsledek nějakého onemocnění. V každém případě byste problémy s erekcí neměli nechávat jen tak. Měli byste je co nejdříve oznámit vašemu ošetřujícímu lékaři. Ten vás vyšetří a určí, jaká je příčina toho, že máte problémy se svým sexuálním životem. Víte ale, že poruchy erekce mohou pramenit z nezdravého životního stylu? V takovém případě často postačí úprava životního stylu a jeho dodržování. Poté se vám může navrátit i starý sexuální apetit a kvalitní erekce.

zdravé jídlo

Jaké opatření mohou fungovat?

Rozhodně byste se měli zaměřit na své stravování. Zdravé stravování slouží jako prevence k mnoha onemocněním a poruchy erekce nejsou výjimkou. Vyhýbejte se především cukrům a nasyceným tukům, které mohou ucpávat vaše tepny a tím způsobovat potíže s erekcí. Takové tuky jsou především v uzeninách, tučném mase, smaženém jídle, nekvalitních olejích a podobných jídlech. Zaměřte se na kvalitní bílkoviny, čerstvou zeleninu, ovoce a komplexní sacharidy.

alkohol

Zařaďte do své životosprávy taky dostatek pohybu. Pohyb zlepšuje http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslava-Jozova-Vyuzivani-aplikaci-typu-Uber-zlepsuje-dopravni-situaci-512365 cirkulaci krve krevním oběhem, což je důležité pro dosažení erekce. Najděte si sport, který vás baví a věnujte se mu alespoň 2 – 3x týdně. Zařaďte také více přirozeného pohybu, jako je například chůze. Vzdejte se kouření a alkoholu. Tyto neřesti mohou taktéž způsobovat ucpávání tepen. O obou víme, že škodí výrazně našemu zdraví. A jejich konzumace a užívání mohou taktéž způsobovat problémy s erekcí. Snažte se také omezit stres. Psychika a schopnost dosáhnout erekce jsou úzce propojené. Někdy, když je v našem životě nadměrně stresu. Pokud je toho na vás moc, pokuste se osvojit si techniky pro zvládání stresu, případně vám může pomoci terapeutické sezení.

Nezařazené