Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Hřiště pro děti

Jsem opravdu moc ráda, že mám svoje děti, které jsou zdravé. A opravdu bych byla smutná, kdyby se něco s mými dětmi stalo a já bych jim nedokázala pomoci. Proto mě velice mrzí, že existují děti, které jsou handicapované. Sice moje neteř je taková, že je opravdu hodně hyperaktivní a má dowsnůw syndrom, ale musím říct, že to opravdu skvělá holčička, kterou mám ráda a kterou taky velice často hlídám. Moje neteř mě má opravdu hodně ráda a moc si rozumí i s mými dětmi, takže pro mě vůbec není žádný problém, abych svou handicapovanou neteř hlídala. A vůbec mi to nevadí.

Hřiště pro děti je plné zábavy.

A kolikrát mi ani nepřijde, že by moje neteř byla nějaká nemocná. Někdy mi neteř přijde opravdu tak chytrá, že si myslím, že je úplně zdravá a není handicapovaná, jenomže ona se taky špatně pohybuje, proto jsem velice ráda, že v naší vesnici je taky dětské hřiště pro handicapované. Nevím proč to udělali, ale mnoho lidí se stěžovalo, že dětské hřiště pro handicapované vůbec v naší vesnici není.

Hra s pískem je moc oblíbená.

Přitom v naší vesnici jsou dvě handicapované malé děti, které by taky si chtěly samozřejmě hrát. A proto jsem byla velice ráda, že toto dětské hřiště pro handicapované Detskahriste máme a našemu starostovi na vesnici jsem děkovala, že udělal tento pěkný skutek, čímž pomohl opravdu dvěma dětem, a to včetně taky mojí neteře, která za mnou a za mými dětmi velice často jezdí. A jsem taky ráda, že starosta a další lidé myslí i na handicapované děti, které si nemohu normálně hrát na klasickém hřišti. Navíc tady taky je prima, že dětská skluzavka je udělaná s takovou zarážkou, že opravdu žádné dítě s klouzačky nevypadne. A to samé je například i houpačka, která má takové zábrany, že dítě nespadne do boku ani dopředu ani dozadu. Takže se rodiče nemusí nemocných dětí bát, že by se jim na hřišti něco vážného stalo. Věřte, že jsou různá hřiště pro děti, jako například taky dětské hřiště pro handicapované, které potřebují děti s nějakým zdravotním znevýhodněním. Já sama bych byla smutná, kdyby tyto děti neměly možnost si taky hrát.