Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Jak vybrat dárek pro muže?

Kvalitní alkohol

Pokud obdarovaný muž holduje kvalitní alkoholu, je skvělou volbou lahvinka vybraného nápoje. Zkuste zjistit, který druh je jeho nejoblíbenější, případně která značka. Pokud je sběratel, zapátrejte po neobvyklých druzích a chutích, které doma ještě nemá. Určitě potěšíte, pokud bude láhev tuzemské výroby, třeba delikátní česká whisky. Případně můžete dárek ještě doplnit setem skleniček, které se hodí k danému alkoholu.

whisky

Kniha

Je muž, kterého chcete obdarovat vášnivým čtenářem? Pokud ano, máte vyhráno. Čtenáři udělá kniha vždy radost. Kupujte ale raději novinky, které nedávno vyšli, abyste se netrefili do knihy, kterou již má doma. Případně zapátrejte u něj či jeho blízkých, jaký žánr ve čtení preferuje. I když třeba není zrovna čtenář, můžete vybrat knihu, která ho zaujme. K dostání jsou různé encyklopedie, kuchařky pro milovníky jídla a vaření, nebo o třeba knihy rekapitulující rok, kdy se dotyčný narodil.

Gramofon

Milovníka hudby jistě potěší gramofon. Ti, co gramofon vlastní, vám dají za pravdu, že hudba z něj zní úplně jinak, než přehrávaná v CD přehrávači či mobilu. Ujistěte se, že bude mít obdarovaný takový dárek kde umístit, zjistěte jeho oblíbené kapely nebo styl hudby a obdarujte ho k tomu vybranými LP. Jedná se o finančně trochu náročnější dárek, ale věřte, že s ním uděláte dotyčnému velkou radost a poslech hudby se stane jednou z jeho nejoblíbenějších činností.

gramofon

Psací sada

Pokud obdarovávaný muž pracuje například někde v kanceláři, určitě mu udělá radost kvalitní psací souprava. Takové soupravy jsou totiž celkem finančně nákladné, nicméně jsou spolehlivé, dlouho vydrží a mají velmi elegantní design s nádechem luxusu. Do takové sady můžete dát kvalitní pero, diář či psací blok a například tužku. Pokud chcete být více osobní, můžete pero opatřit drobným vyrytým věnováním, což jistě obdarovaného potěší.

Nezařazené