Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Skříně na míru vám konečně umožní mít pořádek ve věcech

Už vás také otravuje ten chaos při hledání věcí v bytě? Někteří lidé mají v bytě neuvěřitelný zmatek ve svých osobních věcech, co se týče jejich ukládání. Bundy a čepice na věšáku v předsíni, sem tam na věšáku nějaká šála, co tu v létě zůstala od zimy, pod postelí cyklistickou přilbu, in-line brusle, potápěčské ploutve, tenisovou raketu. Ve skříni v ložnici oblečení a další sportovní potřeby, např. soupravu na badminton a cvičební podložku, v úložném prostoru v dětském pokoji je sezonní oblečení a v malém, ale přeplněném botníku v předsíni se tísní dvacet párů bot, poházených různě přes sebe, protože se tam nevejdou.

tyč s ramínky

A teď si představte, že se musíte rychle sbalit na dovolenou a využít oblíbených slev na poslední chvíli. Na balení máte rovnou hodinu a další hodinu na přesun na letiště. Ten zmatek si možná dovedete představit, protože budete hledat ty in-line brusle v ložnici, badmintonovou soupravu v předsíni a v dětském pokoji letní plážové šortky. Budete vystresovaní, budete pobíhat sem a tam a z toho stresu kvůli přetíženému imunitnímu systému onemocníte a vaše dovolená nebude stát za nic.

nábytek v ložnici

Nebylo by lepší konečně udělat ve věcech pořádek a uložit vše na jedno místo? Stačila by na to jen jedna jediná vestavěná skříň na míru od podlahy až ke stropu s posuvnými dveřmi. Navíc si vyberete dveře takové, aby vám perfektně ladily s okolím, a to není tak obtížné, protože dekorů dveří se vyrábí velmi mnoho a výběr je velice pestrý. Vnitřní prostor budete mít uspořádaný tak, jak si přejete, můžete se zároveň poradit s odborníky, kteří vám mohou doporučit vhodné řešení právě pro vás, a pak už vás čeká jen to nejjednodušší a svým způsobem i nejobtížnější – ze všech koutů vašeho příbytku vynášet věci a ukládat je do regálů tam, kam by měly patřit. A příští dovolená „last minute“ už se může nést v docela odlišném duchu a stejně tak i každodenní vstávání a oblékání do školy a do práce.

Nezařazené