Skříně na míru vám konečně umožní mít pořádek ve věcech

Už vás také otravuje ten chaos při hledání věcí v bytě? Někteří lidé mají v bytě neuvěřitelný zmatek ve svých osobních věcech, co se týče jejich ukládání. Bundy a čepice na věšáku v předsíni, sem tam na věšáku nějaká šála, co tu v létě zůstala od zimy, pod postelí cyklistickou přilbu, in-line brusle, potápěčské ploutve, tenisovou raketu. Ve skříni v ložnici oblečení a další sportovní potřeby, např. soupravu na badminton a cvičební podložku, v úložném prostoru v dětském pokoji je sezonní oblečení a v malém, ale přeplněném botníku v předsíni se tísní dvacet párů bot, poházených různě přes sebe, protože se tam nevejdou.

tyč s ramínky

A teď si představte, že se musíte rychle sbalit na dovolenou a využít oblíbených slev na poslední chvíli. Na balení máte rovnou hodinu a další hodinu na přesun na letiště. Ten zmatek si možná dovedete představit, protože budete hledat ty in-line brusle v ložnici, badmintonovou soupravu v předsíni a v dětském pokoji letní plážové šortky. Budete vystresovaní, budete pobíhat sem a tam a z toho stresu kvůli přetíženému imunitnímu systému onemocníte a vaše dovolená nebude stát za nic.

nábytek v ložnici

Nebylo by lepší konečně udělat ve věcech pořádek a uložit vše na jedno místo? Stačila by na to jen jedna jediná vestavěná skříň na míru od podlahy až ke stropu s posuvnými dveřmi. Navíc si vyberete dveře takové, aby vám perfektně ladily s okolím, a to není tak obtížné, protože dekorů dveří se vyrábí velmi mnoho a výběr je velice pestrý. Vnitřní prostor budete mít uspořádaný tak, jak si přejete, můžete se zároveň poradit s odborníky, kteří vám mohou doporučit vhodné řešení právě pro vás, a pak už vás čeká jen to nejjednodušší a svým způsobem i nejobtížnější – ze všech koutů vašeho příbytku vynášet věci a ukládat je do regálů tam, kam by měly patřit. A příští dovolená „last minute“ už se může nést v docela odlišném duchu a stejně tak i každodenní vstávání a oblékání do školy a do práce.

NezařazenéCategories