Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Mějte svůj vlastní bazén

Na bazén už nemusíte
Máte rádi léto, ale občas vás štvou vysoké teploty a horké sluneční paprsky? Nejste sami, podobné pocity má v létě mnoho lidí. Proto každoročně vyráží k bazénu nebo na přírodní koupaliště, aby se trochu zchladili. To má ale řadu nevýhod. Musíte pravidelně platit vstupné, musíte se o prostor dělit s cizími lidmi, a riskujete, že si domů donesete dárek v podobě kožních problémů. Nikam nebudete muset jezdit, pokud si koupíte svůj vlastní bazén. U nás koupíte velmi kvalitní bazény za skvělé ceny.

schody u bazénu

Jen si užívejte
U nás koupíte velmi kvalitní bazény z plastu, který se používá právě k výrobě bazénů. Vyznačuje se odolností vůči otěru i vůči vlivu slunečních paprsků. Nyní u nás koupíte zapuštěné bazény ve výprodeji, které jsou velmi oblíbené mezi našimi zákazníky. Je to proto, že je bazén přímo v zemi, a nenarušuje tak vzhled vaší zahrady.

dno bazénu

U nás najdete bazény mnoha tvarů a velikostí. Obecně se doporučuje vybrat bazén podle toho, zda v něm chcete aktivně plavat nebo jen sedět a chladit se. Dalším atributem, podle kterého se bazén vybírá, je počet osob, kterési v něm mohou najednou nacházet. Pro velké rodiny je vhodnější zvolit větší bazén, pro malou rodinu postačí menší. Nevíte si rady s výběrem velikosti? Poradíme vám. Nemusíte kupovat příliš velký bazén, a ani se nebudete mačkat v malém.

Bazény dodáváme zákazníkům kompletní, jen je třeba si nachystat předem vybetonovanou plochu, kam se bazén usadí. Není to tak složité, jak to vypadá, a zvládne to každý. U nás máte na výběr z obdélníkových, kulatých a oválných bazénů. Náš sortiment pokrývá i doplňkový prodej, jako jsou schody, podsvícení nebo třeba filtrace. S námi získáte perfektní bazén za dobrou cenu. Samozřejmostí je u nás servis, a to i pozáruční. Užívejte si svůj bazén ještě letos, jen vybírejte rychle, skladové zásoby se tenčí.

Nezařazené