Mějte svůj vlastní bazén

Na bazén už nemusíte
Máte rádi léto, ale občas vás štvou vysoké teploty a horké sluneční paprsky? Nejste sami, podobné pocity má v létě mnoho lidí. Proto každoročně vyráží k bazénu nebo na přírodní koupaliště, aby se trochu zchladili. To má ale řadu nevýhod. Musíte pravidelně platit vstupné, musíte se o prostor dělit s cizími lidmi, a riskujete, že si domů donesete dárek v podobě kožních problémů. Nikam nebudete muset jezdit, pokud si koupíte svůj vlastní bazén. U nás koupíte velmi kvalitní bazény za skvělé ceny.

schody u bazénu

Jen si užívejte
U nás koupíte velmi kvalitní bazény z plastu, který se používá právě k výrobě bazénů. Vyznačuje se odolností vůči otěru i vůči vlivu slunečních paprsků. Nyní u nás koupíte zapuštěné bazény ve výprodeji, které jsou velmi oblíbené mezi našimi zákazníky. Je to proto, že je bazén přímo v zemi, a nenarušuje tak vzhled vaší zahrady.

dno bazénu

U nás najdete bazény mnoha tvarů a velikostí. Obecně se doporučuje vybrat bazén podle toho, zda v něm chcete aktivně plavat nebo jen sedět a chladit se. Dalším atributem, podle kterého se bazén vybírá, je počet osob, kterési v něm mohou najednou nacházet. Pro velké rodiny je vhodnější zvolit větší bazén, pro malou rodinu postačí menší. Nevíte si rady s výběrem velikosti? Poradíme vám. Nemusíte kupovat příliš velký bazén, a ani se nebudete mačkat v malém.

Bazény dodáváme zákazníkům kompletní, jen je třeba si nachystat předem vybetonovanou plochu, kam se bazén usadí. Není to tak složité, jak to vypadá, a zvládne to každý. U nás máte na výběr z obdélníkových, kulatých a oválných bazénů. Náš sortiment pokrývá i doplňkový prodej, jako jsou schody, podsvícení nebo třeba filtrace. S námi získáte perfektní bazén za dobrou cenu. Samozřejmostí je u nás servis, a to i pozáruční. Užívejte si svůj bazén ještě letos, jen vybírejte rychle, skladové zásoby se tenčí.

NezařazenéCategories