Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Stěhování, to je především generální úklid

Možná, že i vy patříte k lidem, které občas popadne nálada vhodná k třídění věcí a k velkému úklidu. Při této činnosti se také do krve vyplavují hormony štěstí – endorfiny a člověk bývá v jisté euforii, v opojení, jaké prožívají konzumenti drog. Jenomže s tím rozdílem, že endorfiny podporují ozdravení těla, zlepšují imunitní systém a celkovou psychickou i fyzickou kondici, zatímco drogy vás mohou dostat až k okraji propasti, odkud již není cesty zpět.

Stěhování také bývá jakousi formou velkého úklidu, máte jedinečnou příležitost změnit i životní styl a někdy vás mohou napadnout zajímavé myšlenky, které obohatí život celé vaší rodiny. Stěhování je tak velkou životní změnou, že vás může motivovat k něčemu, k čemu byste se v předchozích letech ani nerozhoupali.

kartonová krabice

Rozmístění nábytku v místnosti dle nákresu nebo 3D modelu

Napadlo vás někdy, že váš stávající způsob rozmístění nábytku je zcela nevyhovující, a že by bylo vhodné jej změnit? Může se vám to přihodit v běžném, všedním životě, ale je rovněž možné k tomu přistoupit při stěhování s profesionály. Mezitím, co svěříte ty nejobtížnější úkoly stěhovací firmě, vy se můžete plně soustředit na svůj cíl. Možností máte víc, například využít modely nábytku ve zmenšeném měřítku vystřižené z papíru anebo počítačový software pro 3D vizualizaci. Někdy stačí docela obyčejný půdorys místnosti a papírové lístky s půdorysem rozměrů spotřebičů, koberců i nábytku.

krabice na stěhování

Prodej nepotřebných předmětů a nákup nových

Stěhování v Praze se báječně hodí pro probírku věcí a to, co nepotřebujete a jen doma skladujete, můžete prodat v bazaru nebo darovat. Za utržený obnos si pak můžete pořídit to, co naopak doma postrádáte.

Čistota a přehled v osobních věcech nade vše

Ke stěhování patří i úklid, zbavíte věci prachu a nečistot a zároveň budete mít lepší pocit z předmětů, které vám slouží. Využijte této příležitosti k tomu, abyste o svých osobních věcech měli lepší přehled.