Na volbě přikrývce pro dva záleží stejně, jako na volbě vhodné matrace

Když se seznámí dva lidé a chtějí spolu sdílet společné chvíle, obvykle touží po tom, být spolu nejen v kuchyni u stolu a v obýváku na sedací pohovce, ale také venku na cyklistickém výletu, na vodácké výpravě v jedné lodi, na pěší túře v horách a samozřejmě v posteli. Co by to bylo za vztah, kdyby se navzájem jen pozorovali a maximálně se vzali za ruku a dali si pusu. Vrcholem každého milostného vztahu je sex, je to nejkrásnější vyjádření lásky mezi dvěma jedinci, jaký může nastat. Bez sexu by život neměl žádný smysl, byli bychom ochuzeni o ty úžasné pocity při orgasmu v milostném objetí s někým, koho máme rádi, koho ctíme, a komu si také přejeme dát ze sebe to nejlepší, co v nás je.

senioři v posteli

Sex a láska k sobě neodmyslitelně patří, jeden bez druhého jsou jen prázdnými pojmy a k sexuálnímu láskyplnému aktu také patří i vhodná přikrývka pro dva.

Milovat se můžete prakticky kdekoli, kde je jen trochu soukromí a dostatek prostoru, kam se spolu vejdete a cítíte se pohodlně, může k tomu dojít na pláži, v bazénu, na kuchyňské lince, ale přece jen nejpohodlnější a nejkrásnější sexuální akt přichází na pohodlném lůžku.

růže v posteli

K předehře poslouží i polštáře a přikrývky, protože doplňují milostný akt svou hebkostí a měkkostí. Z přikrývek je výhodnější právě ta pro dva, protože je větších rozměrů a hlavně v jednom kusu, tím pádem se s ní snadno přikryjete oba naráz, a naráz ji také jedním rychlým pohybem ze sebe strhnete, abyste se mohli vrhnout do víru hluboké vášně.

Důležité je, aby šlo o přikrývku z dutého vlákna, tedy velmi lehkou, prodyšnou, dobře izolující tělesné teplo a pochopitelně pohodlnou a měkkou. Jen si představte milovat se pod duchnou z prachového peří, která je těžká, tlustá, a je pod ní neskutečné vedro, takže se brzy unavíte a sex nebude stát za nic. Přikrývku pro dva tedy vybírejte s vědomím, že pod ní budete nejen spolu v objetí usínat, ale prožívat i slastná vyvrcholení.