Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Na volbě přikrývce pro dva záleží stejně, jako na volbě vhodné matrace

Když se seznámí dva lidé a chtějí spolu sdílet společné chvíle, obvykle touží po tom, být spolu nejen v kuchyni u stolu a v obýváku na sedací pohovce, ale také venku na cyklistickém výletu, na vodácké výpravě v jedné lodi, na pěší túře v horách a samozřejmě v posteli. Co by to bylo za vztah, kdyby se navzájem jen pozorovali a maximálně se vzali za ruku a dali si pusu. Vrcholem každého milostného vztahu je sex, je to nejkrásnější vyjádření lásky mezi dvěma jedinci, jaký může nastat. Bez sexu by život neměl žádný smysl, byli bychom ochuzeni o ty úžasné pocity při orgasmu v milostném objetí s někým, koho máme rádi, koho ctíme, a komu si také přejeme dát ze sebe to nejlepší, co v nás je.

senioři v posteli

Sex a láska k sobě neodmyslitelně patří, jeden bez druhého jsou jen prázdnými pojmy a k sexuálnímu láskyplnému aktu také patří i vhodná přikrývka pro dva.

Milovat se můžete prakticky kdekoli, kde je jen trochu soukromí a dostatek prostoru, kam se spolu vejdete a cítíte se pohodlně, může k tomu dojít na pláži, v bazénu, na kuchyňské lince, ale přece jen nejpohodlnější a nejkrásnější sexuální akt přichází na pohodlném lůžku.

růže v posteli

K předehře poslouží i polštáře a přikrývky, protože doplňují milostný akt svou hebkostí a měkkostí. Z přikrývek je výhodnější právě ta pro dva, protože je větších rozměrů a hlavně v jednom kusu, tím pádem se s ní snadno přikryjete oba naráz, a naráz ji také jedním rychlým pohybem ze sebe strhnete, abyste se mohli vrhnout do víru hluboké vášně.

Důležité je, aby šlo o přikrývku z dutého vlákna, tedy velmi lehkou, prodyšnou, dobře izolující tělesné teplo a pochopitelně pohodlnou a měkkou. Jen si představte milovat se pod duchnou z prachového peří, která je těžká, tlustá, a je pod ní neskutečné vedro, takže se brzy unavíte a sex nebude stát za nic. Přikrývku pro dva tedy vybírejte s vědomím, že pod ní budete nejen spolu v objetí usínat, ale prožívat i slastná vyvrcholení.