Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Potřebujete pomoct se sekáním trávy?

Každý pozemek je třeba udržovat
Zahrada, pole, louka nebo třeba kousek lesa potřebují pravidelnou údržbu. Pozemek je potřeba pravidelně zbavovat náletových dřevin, aby se zahrada neproměnila v neprostupnou džungli, a je třeba i pravidelné sekání trávy. Není potřeba mít všude všechno posekané na pár milimetrů, ale není dobré nechávat pozemek napospas svému osudu. Kromě estetické stránky věci je zde i právní stránka, protože některé obce nařizují vyhláškami, že je třeba pozemky udržovat. Není nic horšího, než když k vám leze plevel od souseda, který se na zahradě objevil naposledy před několika lety.

sekání trávy

Říct si o pomoc není slabost
Jsou lidé, kteří mají třeba chalupy daleko od svého bydliště, a z nějakého důvodu jej nemohou udržovat přímo oni sami. Je to častější jev, než byste mysleli. Z toho důvodu si lidé najímají firmy, které se jim o pozemek postarají. My máme k dispozici několik statných mužů, a veškerou techniku, kterou bychom mohli při údržbě vašich pozemků potřebovat. Nedokážete se prosekat svou zahradou, kterou jste zdědili po nemohoucím člověku? Nebo jste koupili louku, která kosu neviděla pěkně dlouho? Nám na tom nezáleží, jde nám jen o to, abyste měli pozemek v pořádku.

sekačka na trávu

Prosekáme se vším
Protože máme k dispozici traktory, mulčovače, sekačky a pluhy, dokážeme snad cokoliv. Sekání trávy totiž není jen o tom, že někde vytáhnete sekačku a za pár minut máte hotovo. Řada pozemků je špatně přístupná a jejich stav je opravdu velmi špatný. Často je třeba posekat křoviny a vytáhnout pařezy. To všechno zvládneme a není to pro nás problém.

Určitě vás bude zajímat cena. Ta se odvíjí od toho, v jakém stavu daný pozemek je. Abychom vám mohli cenu přesně spočítat, potřebujeme ho vidět, a po obhlídce vám budeme schopni cenu říct. Můžete se potom v klidu rozhodnout, zda naše služby využijete. Budeme se těšit na spolupráci.