Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Jak zlepšit sexuální život?

Není žádnou ostudou, když váš sexuální život s partnerem či partnerkou začne lehce upadat do stereotypu. Je to běžné u většiny párů, kteří jsou spolu už třeba několik let. Rozhodně se nemusíte za nic stydět. Problém v takových vztazích může být to, že partneři spolu nejsou zvyklí komunikovat ohledně sexu nebo intimností obecně a tak spolu dál zůstávají v zaběhnutém stereotypu, a to i v případě, že ani jednomu nastavený sexuální život nevyhovuje. Komunikace je ve vztahu naprosto klíčová a to platí i u sexuální stránky vztahu. Proto se nebojte s partnerem o tomto tématu otevřeně komunikovat. Kamarádka na kávě či kamarád na pivu tohle s vámi nevyřeší.

Sex

Jak tedy můžete okořenit váš sexuální život? Záleží samozřejmě na tom, co v něm chcete změnit. Problémem může být, když se jedná o nevyhovující sexuální život kvůli nějakému tělesnému omezení. U mužů to bývá například erektilní dysfunkce, která se objevuje u vysokého procenta mužů ve středním věku. Tohle má naštěstí docela snadnou pomoc. Můžete například požádat svého lékaře, aby vám napsal viagru.

BDSM

Pokud je váš problém spíše v tom, že vám sex s partnerem připadá neustále stejný, bez nápadu a nudný, nastává čas experimentovat. Nezáleží na tom, kolik vám je, na to, abyste vyzkoušeli něco nového, nejste nikdy stáří. Pro začátek třeba můžete změnit místo milování. Místo klasické postele vyzkoušejte sprchu, podlahu, kuchyňskou linku nebo třeba psací stůl. Můžete si nakoupit nové sexuální pomůcky a s nimi si poté zpestřit intimní hrátky. Oblíbená jsou třeba pouta či vibrační hračky pro muže i ženy. Vyzkoušejte si třeba i různé hraní rolí nebo vyzkoušejte co nejvíce nových poloh. Fantazii se meze nekladou. Důležité při zkoušení nových věcí je, aby s tím byli oba z páru v pořádku a nedělali nic, co je jim proti srsti nebo na to jednoduše nemají chuť. Nikdy v oblasti sexuality nedělejte nic, co by váš partner nechtěl. To je naprosto nepřípustné.