Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Co poslouchat při dlouhé cestě autem

Dlouhé cesty autem mohou být nudné. Zvláště, pokud jedete sami, bez spolujezdce, a ještě k tomu třeba po dálnici, což činí vaši jízdu poněkud jednotvárnou. V rádiích hrají pořád to samé dokola a vás už to nebaví. Čím si tedy zkrátit dlouhou cestu? Nejlépe nějakým poslechem, protože dělat cokoliv jiné za volantem, je poměrně hazard. I tak se ale ujistěte, že máte nastavenou takovou hlasitost, abyste vnímali zvuky z okolí. Je to třeba proto, abyste včas zareagovali, pokud za vámi pojede sanitka.

rádio

K tomu, abyste mohli poslouchat co chcete, budete potřebovat výkonné rádio, nejlépe takové, ke kterému jde připojit i mobilní telefon. K autům značky VW Golf nebo VW Passat lze zakoupit model 1t0035680b. Jeho výhodou je, že kromě rádia obsahuje i zabudovanou navigaci.

Co tedy můžete poslouchat?

Podcasty

Podcasty jsou v posledních letech velmi populární. Lidé je poslouchají u práce, u úklidu nebo právě u řízení. Na internetu najdete spoustu podcastů v angličtině, ale pokud ji neovládáte, nabízí se vám slušný výběr i v češtině. Jen si vyberete, jaké téma vás zajímá a najdete si podcast, kde ho rozebírají. Najdete podcasty na téma financí, investic, životního stylu, vztahů, literatury, dění ve světě nebo třeba takzvané „true crime“ podcasty, které jsou velmi populární.

Hudba

Starou dobrou hudbou nic nezkazíte. Využijte toho, že jedete v autě sami a nikdo vám nebude kecat do toho, co si pouštíte. Můžete si pustit ty nejnovější pecky nebo naopak staré šlágry. A největší výhodou je, že si je můžete i z plna hrdla zazpívat.

autorádio

Audioknížky

Audioknihy seženete dnes v podobě ke stažení do vašeho mobilu nebo i na CD. Většina populárních knih se dnes vydává i v audio formě a můžete si tak vybrat z mnoha žánrů, od detektivek, thrillerů, přes romány pro ženy až po sci-fi nebo fantasy. Nevýhodou je, že někdy se vám nemusí zrovna trefit do vkusu svým hlasem ten, který konkrétní audioknížku namluvil.