Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Zdravý styl

Co byste řekli na to, že byste mohli shodit svá přebytečná kila docela rychle a hlavně chutně? Pokud chcete, tak můžete zkusit taky nutriční drinky. Já vím, že jsou nutriční. Ale víte o tom, že když člověk chce zhubnout, tak taky musí dostávat určitě živiny? Hodně lidí si totiž myslí, že když chtějí shodit nějaká ta kila, tak musí přestat jíst anebo držet opravdu drastické diety. Jenomže v tomto případě je opravdu opak pravdou. Pokud člověk chce zhubnout kila, tak musí samozřejmě pravidelně jíst. Nejlepší je jíst pětkrát denně anebo klidně i sedm krát denně. Ale ovšem v malých porcích. A taky samozřejmě člověk nemůže do sebe denně cpát tabulku čokolády anebo se v posteli spát zmrzlinou. Mimochodem, jezení zmrzliny v posteli mám velmi ráda. Já dříve jsem to dělala opravdu každý den, ale nyní jsem se omezila pouze na dva dny v týdnu. Ale příklad si ze mě neberte.

Petrou stravou ke zdraví.

Vím, není to zdravé, ale zase nějakou radost si dopřát chci. A nutriční drinky si taky občas dávám. Ponejvíce ale k snídani. Protože potřebuji ráno nastartovat své tělo, aby mohlo fungovat opravdu perfektně a abych přes den práci stíhala úplně s přehledem. Taky chodím dvakrát týdně do posilovny, kde běhám na běžícím pásu a taky si trénuj kardiovaskulární systém.

Dieta může i chutnat.

Zkuste to a uvidíte změny v kondičce! Myslím si, že pokud budete taky dodržovat nějaká pravidla, abyste se hýbali a zkusili taky nutriční drinky a vyváženě jedli, tak snad přebytečná kila samozřejmě rychle shodíte. Nejlepší by ale bylo, kdybyste měli nějakou motivaci na hubnutí nebo si najít nějakého parťáka, se kterým se budete držet a povzbuzovat navzájem. Anebo můžete taky jistě využít nějaké speciální služby výživových poradců. Protože ti se vám dostanou pod kůži a udělají vám jídelníček na míru. Za zkoušku nic nedáte. Navíc nutriční drinky mají různé příchutě.