Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Mobil a máma

Já osobně bych už bez mobilního telefonu nedala opravdu ani ránu. Teď jsem sice na něm možná i závislá, což já vím a nezapírám to, ale když to tak vezmu, tak mi ukažte někoho, kdo není v dnešní době na mobilním telefonu závislý, tak moc, jako třeba já. Ale když to tak zase na druhou stranu vezmu, tak je zcela logické, že na mobilním telefonu bude nějaký člověk závislý, když s tím telefonem usíná a taky vstává. Já si totiž večer před spaním vždycky to čtu emaily anebo si taky zahraji nějakou hru a občas si tam taky pustí nějakou relaxační hudbu, která mě potom uspává. Vy to někdy s mobilem takto neděláte?

Ráda pořizuji selfie.

A to je podle mého názoru docela prima, protože si takhle člověk alespoň odpočine a zjistí, že uspávání taky při relaxační hudbě je docela prima. A jsem si řekla, že já osobně bych nikdy nikomu nevyčítala, že má stále mobilní telefon v ruce. Dokonce i moje máma, která vždycky říkala, že je mobilní telefon nemá být prioritou člověka, tak je taky velice často na mobilním telefonu a je online. Moje máma si dokonce založila Instagram a taky Facebook. Takže se mi potom nedivte, že mi moje máma říká, že já sama jsem stále online. A já mám v mobilním telefonu stažené aplikace, ale moje máma to ví, takže je logický jasné, že ona sama je taky stále na mobilním telefonu.

Mobil mám stále na stole.

Mě to ale osobně vůbec nevadí. Spíše to beru tak, že moje máma má moderní myšlení, takže si taky stahuje různé aplikace. Dokonce jsem taky zjistila, že moje máma hraje dvě skvělé hry, které hrají taky. Mobilní telefon není jenom na volání a psaní sms zpráv, ale taky na relax. A vy tedy nerelaxujete na mobilním telefonu? Já osobně znám plno lidí, kteří taky se na tom učí nebo opravdu odpočívají nebo si s mobilem a hudbou taky zpívají. Mě tohle opravdu moc baví a už si bez toho nedokážu představit život. Já sama jsem si řekla, že ani svému dítěti bych mobil nezakazovala.