Framil

Čím méně má člověk peněz, tím více má potíží. Protože má každý z nás své nezbytné se životem související potřeby, jež se jinak než za peníze uspokojit nedají.

Budiž světlo i po setmění

Budiž světlo je velmi známou a velmi důležitou větou. Vždyť bez světla by nebylo na tomto světě žádného života. Jenže na rozdíl od rostlin či zvířat, my lidé, potřebujeme světlo i v době, kdy slunce nesvítí a na místech kam slunce kolikrát ani nemůže. V dnešní moderní době už si ani nedovedeme představit ulice bez pouličního osvětlení, či neosvícené prostory v okolí budov nebo tmavá neosvětlená parkoviště a jiné venkovní prostory. Potřebujeme světlo nejen proto, abychom lépe viděli, ale také proto, abychom se cítili bezpečněji.
poházené žárvoky
Sodíkové výbojky jsou přesně tím pravým světelným zdrojem, který se dokonale hodí do každého exteriérového svítidla, tedy jak do pouličních lamp, tak k osvětlení prostor před budovami či do průmyslových a sportovních areálů nebo na parkoviště a podobně. Prostě a jednoduše jde o vysoce kvalitní a spolehlivý světelný zdroj určený pro exteriér. Jde o světelné zdroje dnešní doby, které nahrazují zastaralé rtuťové výbojky.
Sodíková výbojka 250w Vás jistě nikdy nezklame. Tento světelný zdroj dokáže dosáhnout maximálního měrného výkonu a tím pádem jde o opravdu nejúčinnější světelný zdroj dneška. Jeho velkou výhodou a předností je samozřejmě nejen kvalitní světlo, které je viditelné i za nejhoršího počasí, ale hlavně velmi dlouhá životnost a v neposlední řadě také jeho úspornost. Ze začátku by Vás mohla trošku odrazovat jeho vyšší pořizovací cena, ale určitě brzy zjistíte, že investice do tohoto světleného zdroje se Vám stonásobně vrátí.
dvě žárovky
Jak již bylo řečeno, dříve se v exteriérech využívaly rtuťové výbojky, které také vydávaly kvalitní světlo, ale nebyly až tak účinné jako sodíkové či metalhalogenidové světelné zdroje. Sodíkových světelných zdrojů najdete na trhu opravdu velké množství, a proto je nutné dobře vybrat ten správný druh určený přímo pro Vaše světlo.

Nezařazené