Rekonstrukce nepočká

Starší rodinný dům vám poskytoval pohodlí, dokud byly děti menší. Dnes, když už potřebují více prostoru pro hry i vlastní soukromí, je nutné pustit se do rekonstrukce. Menší přístavba vám zajistí další pokoje a nebudete muset používat obývací pokoj jako ložnici i pracovnu. Jakmile si rozkreslíte nové dispozice pokojů, je třeba naplánovat novou elektroinstalaci. Ve starších domech je velký problém s nedostatečným počtem elektrických zásuvek.
lampička a kytka u postele
Máte výbornou možnost přát si tolik elektrických zásuvek, kolik potřebujete bez toho, abyste museli všude používat rozdvojky. Do moderního interiéru se výborně hodí Schneider ASFORA. Zařízení moderního interiéru podléhá několika pravidlům. Měli byste se snažit o zařízení a vybavení v neutrálních barvách, použít co nejmenší počet kusů nábytku a místnosti zařizovat v podobném stylu. Hlavní slovo mají jednoduché linie a světlé barvy. Pro oživení použijte výrazné barvy na doplňcích, které snadno vyměníte při změně módního trendu.

dvanáct a jedna žárovka

Jak naplánovat rekonstrukci

Pustit se do přístavby je jako pustit se do novostavby. Časově musíte počítat několik měsíců. Původní část bydlení nebude možné obývat minimálně dva nebo tři měsíce, tedy po dobu, kdy bude probíhat výměna elektroinstalace, přípojky vody a vytápění. Náhradní bydlení si dohodněte s časovou rezervou a s velkým předstihem začněte chystat stěhování. Je třeba roztřídit všechny věci, které už nepoužíváte a nemilosrdně je vyhodit. Stěhovat méně věcí je mnohem pohodlnější. Pokud je vám líto je přímo vyhodit, využijte nejrůznějších charitativních sbírek nebo bazarů. V žádném případě však rekonstrukci neodkládejte proto, že se obáváte o časovou náročnost prací. Stavební firmy jsou dnes skutečně profesionální, hrubá stavba je hotová i během tří měsíců. Dočasné nepohodlí bude bohatě vykoupeno novým, prostorným bydlením.

NezařazenéCategories